Rodzaje bonusów

Bonusy i promocje u bukmacherów to świetna okazja do powiększenia kapitału do gry. Zakłady sportowe online zachęcają nowych klientów do wpłaty depozytu, dokładając od siebie część wpłaty. Bonusy stały się normą a bukmacherzy i promocje to nierozłączna para. Poniżej przedstawiamy jej najpopularniejsze typy.

  1. Najpopularniejszym rodzajem bonusu jest jego procentowe zwielokrotnianie, do pewnej maksymalnej kwoty. Przykładowo, bonus 100% do 200 zł, najczęściej oznacza, że wpłacając kwotę do 200 zł, otrzymamy drugie tyle jako bonus. Kolejno, wpłacając 100 zł, otrzymamy +100 zł, wpłacając 200 zł dostaniemy w bonusie + 200zł, a jeśli wpłacimy 300 zł, to wciąż otrzymamy nie więcej jak 200 zł bonusu.
  2. Następnym, często spotykanym bonusem jest tzw. freebet czyli darmowy zakład z pewną stawką, który otrzymujemy wpłacając depozyt. Działa to tak, że po przelaniu własnego kapitału, otrzymujemy prawo do gratisowego kuponu ze stawką np. 200 zł. Jeśli zakład okaże się trafiony, wygrana jest nasza. Jeśli przegramy, nic nie tracimy, gdyż stawka była podarowana przez bukmachera.
  3. Cashback to następna forma promocji, która znacząco przypomina freebet. Różnica polega na tym, iż otrzymujemy zwrot, naszego pierwszego zakładu, w przypadku jeśli okaże się przegrany. Oczywiście bukmacherzy zastrzegają sobie maksymalną stawkę jaką nam zwróci. Tak czy siak, ta forma bonusu również wydaje się atrakcyjna.

Co jakiś czas dobre zakłady bukmacherskie w sieci oferują promocje bez depozytu. Taki bonus to znakomity sposób na wypróbowanie danego bukmachera, a jednocześnie sprawdzenie się w roli typera.