Jaki bukmacher jest najlepszy?

Od razu rozwieję Twoje złudzenia. Nie ma jednego, najlepszego bukmachera. Nawet wyniki tego rankingu to suma subiektywnych ocen naszych użytkowników. Bez wątpienia te wyniki dają obraz tego, który bukmacher zyskał największą popularność wśród polskich graczy, lecz każdy gracz ma własne zdanie, które może być odmienne od reszty.

Bukmacherzy online, posiadają bogatsze oferty i wyższe kursy od bukmacherów naziemnych. Ale rywalizują również między sobą. Prześcigają się w coraz ciekawszych typach do obstawiania (np. strzelec pierwszego gola, liczba rzutów rożnych itp.), możemy typować coraz bardziej egzotyczne ligi czy rozgrywki (choćby modne ostatnio typowanie wyników wyborów parlamentarnych czy papieża). Firmy bukmacherskie zachęcają nas również atrakcyjnymi bonusami. Ważna jest też szybkość wpłat i wypłat, użyteczność serwisu i jego szata graficzna. Polscy gracze cenią sobie serwisy w rodzimym języku oraz polską obsługę klienta. Najlepsi bukmacherzy szczycą się zdobytymi nagrodami i przychylnymi opiniami klientów. Istotną sprawą, a może nawet najważniejszą są pozwolenia i licencje na prowadzenie tego typu działalności. Rejestrując się do bukmachera internetowego koniecznie zapoznaj się z jego regulaminem oraz dowiedz się, czy obstawianie online jest legalne w Twoim kraju.

 

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami! U nas znajdziesz najlepsze strony do typowania meczów międzynarodowych i wybierzesz wyjątkowe bonusy jakie przygotowali na ten czas bukmacherzy. Przeżywaj finały EURO we Francji jeszcze pełniej! Które państwa wyjdą zwycięsko ze swoich grup? Kto zmierzy się w finale i kto zdobędzie puchar Europy 2016? Niemcy, Holandia, Francja a może Polska? :) Wybieraj, typuj i świętuj ten wyjątkowy czas!